خانه / فرهنگیان / زمان واریز افزایش حقوق فرهنگیان | صدور احکام جدید فرهنگیان سال 97
زمان واریز افزایش حقوق فرهنگیان | صدور احکام جدید فرهنگیان سال 97

زمان واریز افزایش حقوق فرهنگیان | صدور احکام جدید فرهنگیان سال 97

زمان واریز افزایش حقوق فرهنگیان | صدور احکام جدید فرهنگیان سال 97 :

با توجه به اعلام اخیر رییس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر پرداخت معوقات و افزایش حقوق کامل فرهنگیان، بعید به نظر می رسید این اقدام به حقوق خردادماه برسد. یکی از دلایل عمده ی آن آماده نشدن نگارش مربوطه تا نیمه خرداد ماه بود. با این اوصاف امید است افزایش حقوق سنواتی سال 97 و معوقات آن همراه با حقوق تیرماه پرداخت شود. در خصوص زمان صدور آخرین احکام فرهنگیان ناصر سلیمانزاده سرپرست امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش در گفت‌وگو با تسنیم در پاسخ به این پرسش که چرا احکام افزایش حقوق سال 97 فرهنگیان صادر نشده است؟ اظهار کرد: احکام فرهنگیان هنوز صادر نشده و علت این است که امسال شیوه پرداخت نسبت به سال‌های قبل متفاوت بود که نیاز به تهیه نرم‌افزار جدید داشت.

وی افزود: از سوی دیگر در این رابطه قدری معطل استفساریه مجلس شدیم و هم اکنون چند روز است که این استفساریه به دست ما رسیده بنابراین این افزایش به حقوق خرداد ماه فرهنگیان نمی‌رسد و با حقوق تیرماه معوقات آنها را پرداخت خواهیم کرد.

میانگین افزایش حقوق فرهنگیان چقدر است؟

سرپرست امور اداری وزارت آموزش‌‌وپرورش در پاسخ به این پرسش که میانگین افزایش حقوق فرهنگیان چقدر است؟ گفت: این مسئله را به طور دقیق نمی‌توان اعلام کرد ممکن است برای برخی 6 درصد و برای برخی 12 درصد باشد اما فکر می‌کنم به طور میانگین 10 درصد باشد.

همچنین در مجله پادینا بخوانید:

کلمات کلیدی : زمان واریز افزایش حقوق فرهنگیان | صدور احکام جدید فرهنگیان سال 97 ، زمان صدور احکام جدید فرهنگیان سال 97 ، افزایش حقوق فرهنگیان در سال 97، افزایش 20 درصدی حقوق فرهنگیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *