خانه / فناوری / پولی شدن اینترنت سروش – حذف تعرفه رایگان اینترنت پیام رسان سروش | اینترنت غیر رایگان سروش
پولی شدن اینترنت سروش - حذف تعرفه رایگان اینترنت پیام رسان سروش

پولی شدن اینترنت سروش – حذف تعرفه رایگان اینترنت پیام رسان سروش | اینترنت غیر رایگان سروش

پولی شدن اینترنت سروش – حذف تعرفه رایگان اینترنت پیام رسان سروش :

پولی شدن اینترنت سروش - حذف تعرفه رایگان اینترنت پیام رسان سروش با توجه به تبلیغات وسیع پیام رسان سروش مبنی بر رایگان بودن اینترنت مورد استفاده، از اول تیر ماه این تعرفه به حالت عادی خود بازگشت. بسیاری از کاربران با عدم آگاهی مقدار زیادی از حجم خود را از دست داده اند.

کاربران پیام‌رسان سروش حواسشان را جمع کنند ! اینترنت مصرفی سروش دیگر رایگان نیست !

پس از شکایات متعدد کاربران مدیران پیام رسان سروش در بیانیه ای ضمن عذر خواهی از کاربران اظهار بی اطلاعی از این موضوع نمودند. در این بیانیه این گونه آمده است :

طی چند روز گذشته پیام های مکرری مبنی بر رایگان نبودن پیام رسان سروش دریافت نمودیم و با نگرانی پیگیر موضوع شده و متاسفانه تایید گردید. پیگیری ها نشان داد از اول تیر ماه تعرفه ها رایگان نیست و مانند سایر پیام رسان ها به صورت یک سوم محاسبه می گردد. از اینکه علی رغم اعلام قبلی استفاده رایگان سروش متوقف شد و تمام تلاش خود را برای رفع این موضوع خواهیم نمود. امیدواریم نتیجه تلاش های تیم سروش ، رضایت کاربران محترم باشد.

در این زمینه (پولی شدن اینترنت سروش – حذف تعرفه رایگان اینترنت پیام رسان سروش) خبرگزاری فارس نوشت :

در پیگیری فارس، از صحت و سقم این موضوع سیدمیثم سیدصالحی مدیرعامل پیام‌رسان سروش در پاسخ به این سؤال که برخی مشترکان سروش اعلام می‌کنند از چند روز پیش استفاده از این پیام‌رسان روی موبایل دیگر رایگان نیست و مطابق دیگر پیام‌رسان‌های بومی معادل یک سوم تعرفه اینترنت محاسبه و  از شارژ بسته اینترنت موبایل کسر می‌شود آیا ااین تغییرات صحت دارد یا خیر، این موضوع را رد نکرد و گفت: این موضوع سازوکاری دارد که اکنون در این لحظه نمی‌توانم آن را توضیح دهم.

وی در پاسخ به این سؤال که کاربران در فضای مجازی این خبر را با قطعیت مطرح می‌کنند،‌گفت: فعلاً توضیح بیشتری ندارم.

همچنین در مجله پادینا بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *