خانه / فرهنگیان / اعلام زمان پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته
اعلام زمان پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته
اعلام زمان پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته

اعلام زمان پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته

اعلام زمان پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته :

با توجه به بدهکاری سنگین دولت به فرهنگیان هر از چند گاهی یکی از مسئولین با دادن وعده ی سر خرمن سعی در خاموش نگه داشتن معترضان و رها شدن از بار فشارها هستند. در تازه ترین وعده مهرداد خان ماکو مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش، در پاسخ به خبرنگار «ایران» گفت: این وزارتخانه 3 هزار و 800 میلیارد تومان بابت مطالبات مربوط به پاداش پایان خدمت فرهنگیان بدهکار است.

مهرداد خان ماکو از پرداخت این مطالبات تا پایان شهریورماه خبر می‌دهد و تأکید می‌کند: تقریباً 41 هزار بازنشسته فرهنگی تا کنون مطالبات خود را دریافت ننموده اند. در این راستا طی جلساتی که با سازمان برنامه و بودجه داشتیم آنها اعلام کردند که مطالبات بازنشستگان را می‌توانند در دو مرحله و تا پایان شهریورماه پرداخت کنند.

وی افزود: ما منتظر هستیم تا دولت تأمین اعتبار کند این تأمین اعتبار هم از قانون بودجه یک درصد هزینه‌های شرکت‌های سودده تأمین شود.

مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش گفت:هنوز نمی‌توان زمان دقیقی برای این موضوع در نظر گرفت اما در اسرع وقت!!! این کار انجام خواهد شد و باید به این موضوع توجه داشته باشیم که شرایط دولت به گونه‌ای است که هنوز نتوانستیم پاداش بازنشستگان سال 96 را پرداخت کنیم اما طبق رایزنی‌های سازمان برنامه و بودجه فرهنگیان بازنشسته در اولویت قرار دارند.

طی این بیانیه بازنشستگان عزیز باز هم باید سماق بمکند و امیدوار باشند تا شاید بتوانند بازنشستگی خود را با آرامش شروع نمایند.

منتظر نظرات شما هستیم…

همچنین در مجله پادینا بخوانید:

یک دیدگاه

  1. علی اصغر

    نمی دونم چه گناهی به درگاه خدا کردیم که معلم شدیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *