خانه / فرهنگیان / نحوه نمره گزاری دوره ضمن خدمت بهداشت روان با كد 95005118
نحوه نمره گزاری دوره ضمن خدمت بهداشت روان با كد 95005118

نحوه نمره گزاری دوره ضمن خدمت بهداشت روان با كد 95005118

امتیاز لازم برای قبولی در دوره ضمن خدمت بهداشت روان

بنا بر اطلاعیه منتشر شده در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان، شرکت در آزمون ها به تنهایی جهت قبولی در ضمن خدمت بهداشت کافی نبوده و کاربران باید با توجه به ملاک های مشخص شده در سامانه، فعالیت کافی داشته باشند. از این رو در صورتی که آزمون ها را با نمره کامل گذرانده باشید تنها به 2 نمره جهت قبولی نیاز خواهید داشت که جهت حصول اطمینان می توانید اقداماتی که برای کسب امتیاز مفید هستند را معمول نمایید. ( ثبت بازخوردها و سه بار شرکت در هر آزمون )

همچنین ببینید: آموزش نحوه گرفتن امتیاز ضمن خدمت بهداشت روان | فیلم آموزشی نحوه ی دریافت امتیاز

نحوه نمره گزاری دوره ضمن خدمت بهداشت روان با كد 95005118

متن اطلاعیه : : پیرو اطلاعیه ی شماره 21734 مورخ 23 / 2 / 1397 به اطلاع می رساند : نمره كل دوره ی آموزشی بهداشت روان به شیوه ذیل بررسی و اعلام خواهد شد :

  • این دوره آموزشی كاملا فرآیند محور بوده و كسب نمره قبولی در آن بر اساس شركت در آزمونها و كسب امتیازات در فعالیت  و مشاركت در دوره می باشد به این ترتیب كه آزمونهای دوره مجموعا 10 نمره، فعالیت در دوره 8 نمره و شاخص عملكرد و حضور مستمر 2 نمره كه مجموعا 20 نمره می باشد در نظر گرفته شده است.
  • لذا همكاران دقت داشته باشند در صورتی كه فقط در آزمون ها شركت نمایند نمی توانند نمره قبولی را كسب نمایند به همین دلیل پیشنهاد می گردد همكارانی كه تا كنون وارد سایت نشده اند و در فعالیت ها شركت ننموده اند ، حتما وارد سایت شده و فعالیت مستمر داشته باشند .

معاونت برنامه ریزی آموزش منابع انسانی

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : نحوه نمره گزاری دوره ضمن خدمت بهداشت روان با كد 95005118 ، نحوه نمره دهی ضمن خدمت بهداشت ، روش ثبت نمره در ضمن خدمت بهداشت روان ، ملاکهای نمره دهی ضمن خدمت بهداشت ، نمره قبولی ضمن خدمت بهداشت و سلامت روانی ، ضمن خدمت بهداشت روانی ، اخبار فرهنگیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *