خانه / هنرمندان / سریال جدید مهران مدیری در سال 97 برای تلویزیون

سریال جدید مهران مدیری در سال 97 برای تلویزیون

سریال جدید مهران مدیری در سال 97 برای تلویزیون :

بازگشت مهران مدیری به تلویزیون با قسمت دوم یک سریال پر طرفدار

در حالیکه پخش برنامه  دورهمی  به تازگی به پایان رسیده و مهران مدیری در مسافرت به سر می برد سید مصطفی احمدی تهیه کننده این برنامه از همکاری مجدد با مهران مدیری در قالب یک سریال خبر داده است.احمدی درباره این همکاری گفته: «قطعا همکاری مشترک با مهران مدیری خواهیم داشت که نهایتا بین 10 تا 15 روز دیگر باید کار جدید را شروع کنیم.

سریال جدید مهران مدیری در سال 97 برای تلویزیون
سریال جدید مهران مدیری در سال 97 برای تلویزیون

شنیده ها حکایت از یک پروژه پر سر و صدا دارد. ایده اولیه مهران مدیری ساخت قسمت دوم یکی از سریال های پرطرفدارش است و قصد دارد بعد از بازگشت احتمالا پیش تولیدآن را آغاز کند. وضعیت تولید این مجموعه تا یکی دو‌هفته آینده روشن می شود.

به روزرسانی : نام سریال جدید مهران مدیری مشخص شد : شب های برره 2

بر اساس شنیده ها و گفته ها و صفحه ای که گفته می شود متعلق به مهران مدیری است، سریال جدید مهران مدیری شب های برره 2 نام خواهد داشت .

شب‌های برره ۲ به کارگردانی مهران مدیری و نویسندگی برادران قاسمخانی تولید خواهد شد. پیمان و مهراب قاسم خانی نیز به عنوان نویسنده با مهران مدیری همکاری خواهند کرد.

سریال جدید مهران مدیری در سال 97 برای تلویزیون شبهای برره 2
نام سریال جدید مهران مدیری مشخص شد : شب های برره 2

 

همچنین ببینید :

منبع : فیلم نیوز

کلمات کلیدی : اخبار سریال جدید مهران مدیری ، ماجرای ساخت سریال جدید مدیری ، سریال جدید مهران مدیری در سال 97 برای تلویزیون ،  ساخت سریال جدید برای تلویزیون توسط مدیری ، نام سریال جدید مدیری در تلویزیون ، سریال جدید مدیری در سال 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *