خانه / فرهنگیان / ماجرای ضرب و شتم معلمان به دست اراذل و اوباش در منطقه جره و بالاده کازرون فارس
ماجرای ضرب و شتم معلمان به دست اراذل و اوباش در منطقه جره و بالاده کازرون فارس

ماجرای ضرب و شتم معلمان به دست اراذل و اوباش در منطقه جره و بالاده کازرون فارس

ماجرای ضرب و شتم معلمان به دست اراذل و اوباش در منطقه جره و بالاده کازرون فارس :

شرح ماجرا:
در روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۷ چند نفر از معلمان غیر بومی ، که از شهرهای مختلف جهت انجام تکلیف خطیر تعلیم و تربیت ، مطابق روزهای گذشته در محل خدمت و در کلاس درس حاضر شده بودند ، در راه برگشت، با موتورسیکلتی که سرعت زیادی داشته تصادف میکنند .

به گفته شاهدان عینیِ ماجرا ، موتور سیکلت بیش از اندازه سرعت غیرمجاز داشته و بعد از عدم موفقیت در کنترل موتورسیکلت و حدود ۱۰۰ متر خط ترمز، به پشت اتومبیل پراید برخورد می‌کند .

راننده موتور سیکلت پس از بلند شدن از روی زمین، شروع به ناسزاگویی و فحاشی به معلمان میکند ( با اینکه از شغل و فعالیت آنان در شهرشان اطلاع داشته و می‌دانسته با معلمان غیر بومی شهرش در حال مکالمه و مجادله است) و از آنان خسارت وارده به موتور سیکلتش را طلب می‌کند.

همکاران فرهنگی نیز از او می خواهند تا آرامشش را حفظ کند. و با نیروی انتظامی تماس گرفته شود تا پس از طی شدن مراحل قانونی و با نظر پلیس راهنمایی و رانندگی، فردی ک مقصر است خسارت وارده را پرداخت کند.

راننده موتور سیکلت در این فرصت کوتاه و با تماس تلفنی حدود ۱۰ تا ۱۲ نفر از اراذل و اوباش منطقه را خبر دار می‌کند. و آن‌ها خود را خیلی سریع به محل حادثه رساننده و بدون اینکه وقت را تلف کنند، شروع به ضرب و شتم ۳ نفر از معلمان می‌کنند.

شدت جراحات و صدمه به همکاران فرهنگی به قدری زیاد بوده که اورژانس به دلیل نبود امکانات کافی در درمانگاه منطقه، آن ها را به بیمارستان شهر کازرون منتقل می‌کند.

خوشبختانه این اتفاق صدمه جانی نداشته و حال همه همکاران رو به بهبود است.

امیدواریم مسئولین شهر، و بخصوص مسئولین آموزش و پرورش منطقه با پیگیری های لازم و پس از مشخص شدن جزئیات ماجرا، اقدامات درخوری در این خصوص انجام دهند.

منبع : کانال اخبار فرهنگیان

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : ماجرای ضرب و شتم معلمان به دست اراذل و اوباش در منطقه جره و بالاده کازرون فارس ، ماجرای کتک زدن معلمان در فارس ، ماجرای درگیری معلم ها و اراذا در فارس کازرون جره و بالاده ، ماجرای مجروح کردن معلمان در منطقه جره و بالاده کازرون استان فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *