خانه / خبر ها / حکم نهایی دادگاه تجدید نظر حمید بقایی صادر شد – 15 سال زندان | رای قطعی دادگاه تجدید نظر بقایی | واکنش بقایی
حکم نهایی دادگاه تجدید نظر حمید بقایی صادر شد - 15 سال زندان | رای قطعی دادگاه تجدید نظر بقایی | واکنش بقایی
حکم نهایی دادگاه تجدید نظر حمید بقایی صادر شد - 15 سال زندان | رای قطعی دادگاه تجدید نظر بقایی | واکنش بقایی

حکم نهایی دادگاه تجدید نظر حمید بقایی صادر شد – 15 سال زندان | رای قطعی دادگاه تجدید نظر بقایی | واکنش بقایی

حکم نهایی دادگاه تجدید نظر حمید بقایی صادر شد – 15 سال زندان | رای قطعی دادگاه تجدید نظر بقایی | واکنش بقایی:

قوه قضائیه حمید بقایی را به ۱۵ سال حبس، جزای نقدی و شلاق محکوم کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران درباره حکم دادگاه تجدیدنظر حمید بقایی گفت : دادگاه تجدید نظر رای قطعی را صادر کرده و با توجه به تعدد اتهامات مجازات اشد که عبارت است از 15 سال حبس، رد مال و جزای نقدی و شلاق در مورد ایشان قابلیت اجرا دارد. پرونده جهت اجرا از ناحیه دادگاه تجدید نظر به دادسرا ارسال شده است.

واکنش حمید به بقایی به رای نهایی دادگاه تجدید نظر

بیانیه حمید بقایی درپی اعلام حکم دادگاه تجدیدنظر :

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف ایران

سلام و درود خدا بر شما

طبق اظهارات رئیس کل دادگستری استان تهران ، شعبه 68 دادگاه تجدید نظر ، سرانجام پس از هشت جلسه استماع دلایل محکم و مستندات متقن اینجانب، دایر بر رد تمامی اتهامات نسبت داده شده، رای دادگاه بدوی دایر بر 63 سال زندان را تایید کرد و فرمایشی بودن جلسات این دادگاه را برهمگان روشن ساخت.

تمامی فرایندهای به اصطلاح قضایی صورت گرفته علیه اینجانب، از جمله اتهامات بی پایه و اساس نسبت داده شده ، بازداشت های غیرقانونی ، زندان انفرادی ، بازجویی های انجام شده از سوی سپاه و وزارت اطلاعات و نمایشی بودن دادگاه غیرعلنی، بیانگر این حقیقت بوده است که هدف از انجام این اقدامات ، چیزی جز یک خیمه شب بازی کودکانه ، برای بدنام کردن دولت قبل نبوده است.

با وجود اطمینان از این حقیقت تلخ که اینجانب قربانی یک طراحی حساب شده در روند اهداف شوم رژیم صهیونیستی و انگلیس هستم ، با ناامیدی تمام به رای ظالمانه دادگاه بدوی که به صورت غیابی صادر شده بود، اعتراض کردم اما در مرحله تجدید نظر نیز دستگاه قضایی تحت ریاست آملی لاریجانی تصمیم به غیرعلنی بودن جلسات دادگاه گرفت تا باز هم ملت ایران از دانستن حقایق و پی بردن به منویات شوم بیگانه پرستان ، محروم شوند.

اینجانب مراتب ارادت و تشکر قلبی خود را نسبت به همه مردم عزیز ایران که در سه سال گذشته ، از راههای دور و نزدیک ، به صورت حضوری یا ارسال پیام ، این خادم کوچک خود را از الطاف صادقانه و محبت های بزرگوارانه خویش برخوردار کردند، ابراز می دارم و صمیمانه و خاضعانه دست یکایک آنان را می بوسم.

ایمان دارم که خدای مهربان به عنوان تکیه گاه اصلی انسانهای بیگناه ، از کسانی که ظلم و بی عدالتی را در حق آنان روا داشته اند، انتقام سختی خواهد گرفت.

والسلام- حمید بقایی

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : رای نهایی حمید بقایی ، حکم نهایی حمید بقایی صادر شد واکنش بقایی به رای دادگاه تجدید نظر 15 سال زندان برای بقایی حکم دستگیری بقایی عکس العمل بقایی به حکم نهایی دادگاه تجدید نظر واکنش ها احمدی نژاد حکم نهایی دادگاه تجدید نظر حمید بقایی صادر شد – 15 سال زندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *