خانه / خبر ها / واکنش امیرعلی اکبری به ماجرای کتک خوردن چند ایرانی توسط سعودی ها
واکنش امیرعلی اکبری به ماجرای کتک خوردن چند ایرانی توسط سعودی ها

واکنش امیرعلی اکبری به ماجرای کتک خوردن چند ایرانی توسط سعودی ها

واکنش امیرعلی اکبری به ماجرای کتک خوردن چند ایرانی توسط سعودی ها :

امیرعلی‌اکبری در واکنش به نمایش مضحک و به دور از اخلاق عربستانی‌ها در رشته کشتی کج که در جریان آن دو فرد ایرانی- آمریکایی با حضور روی رینگ مبارزه در جده برابر 4 کشتی‌کج کار عربستانی، به حالتی تمسخرآمیز و با پرچم ایران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند، گفت :

متاسفانه عربستانی ها شدیدا با ما دشمنی می‌کنند و قصد دارند تا جایی که می‌توانند به ما ضربه بزنند. این دلقک‌بازی دو ایرانی – آمریکایی با همکاری سعودی ها فقط به خاطر پول بود و باید بگویم این دو نفر که نام خود را ایرانی هم گذاشته‌اند بسیار افراد بی‌هویتی هستند که حاضر شده‌اند به خاطر پول نام کشورمان را مقابل سعودی‌ها به تمسخر بگیرند.

پول هرچقدر هم مهم باشد، اما اینکه به خاطر پول حاضر شوی به کشورت پشت کنی، کاری بسیار دور از شرافت است اما از این دو بی هویت این کار برآمد.

واکنش امیرعلی اکبری به ماجرای کتک خوردن چند ایرانی توسط سعودی ها
طی دو سه روز اخیر هزاران پیام از طریق مردم عزیزمان به دستم رسید که خواستار این بودند در قبال این بی‌ادبی عربستانی‌ها واکنش نشان دهم. احساس وظیفه کردم و با انتشار پستی در اینستاگرام

(شما پول داديد تا دوتا ورزشكار ايراني نمارو الكي كتك بزنيد ولي من واقعيم حرومزادها از سگ كمترين اگه با من مبارزه نكنيد)

شدیدا به این موضوع واکنش نشان دادم و در زیر پست از بن سلمان گرفته تا ملک سلمان، شبکه‌های خبری عربستان و هر عربستانی که از کودکی می‌شناختم را تگ کردم تا همگی در جریان این درخواست من قرار بگیرند که آماده‌ام با کشتی کج‌کارهای عربستانی در هر جای دنیا که بگویند مبارزه کنم. اگر این پیشنهاد را قبول کنند طوری آن‌ها را ادب می‌کنم که دیگر از این غلط‌ها نکنند.

واکنش امیرعلی اکبری به ماجرای کتک خوردن چند ایرانی توسط سعودی ها
وی با بیان اینکه آرزو می‌کند این پیشنهادش با قبول طرف عربستانی روبه‌رو شود، گفت: از خدایم است که با آن‌ها مبارزه کنم و هر کجای دنیا که بگویند با سر می‌روم تا مقابل‌شان به روی رینگ بروم. البته این‌ها اصلا در این حد و اندازه‌ها نیستند و به این حرف‌ها نمی‌خورند اما این پیام را خطاب به آن‌ها منتشر کردم که فکر نکنند ایرانی‌ها مثل این دو موجود بی‌هویت هستند که به خاطر پول حاضر به هر کاری باشند. باید امتحان کنند تا ببینند ایرانی‌ها در عمل چگونه مبارزانی هستند.

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : واکنش امیرعلی اکبری به ماجرای کتک خوردن چند ایرانی توسط سعودی ها ، ماجرای ضرب و شتم چند ایرانی توسط عربستانی ها ، ماجرای کتک خوردن ایرانی ها توسط عربستانی ها در کشتی کج ، درخواست مبارزه امیرعلی اکبری از سعودی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *