خانه / خبر ها / پایان حضور کیروش در ایران پس از جام جهانی

پایان حضور کیروش در ایران پس از جام جهانی

پایان حضور کیروش در ایران پس از جام جهانی :

کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مصاحبه ای با خبرگزاری رویترز اعلام کرد در پایان جام جهانی به حضور 7 ساله خود در ایران پایان خواهد داد. فدراسیون فوتبال ایران پیشنهادی شش ماهه برای تمدید قرارداد به این مربی پرتغالی داده، ولی او آن را نپذیرفته و تصمیم دارد به حضور هفت ساله‌اش در فوتبال ایران پایان دهد.

کی‌روش در گفتگویی تلفنی از اردوی ترکیه به خبرنگار رویترز گفت: «بعد از تمام سال‌هایی که در ایران بودم، پیشنهاد تمدید شش ماهه نشان می‌‌دهد که فدراسیون برای کاری که انجام داده‌ام، ارزشی قائل نیست. این پیشنهاد از نظر من قابل قبول نیست.»

پایان حضور کیروش در ایران پس از جام جهانی
پایان حضور کیروش در ایران پس از جام جهانی

کی‌روش اضافه کرد: «مذاکرات از نظر من تمام شده است و من دیگر به آن فکر نمی‌کنم. پیش از سفر به استانبول قرار بود فدراسیون در شرایطش تجدید نظر کند و به من اطلاع دهد، ولی هیچ خبری نشد، پس از حالا باید به آینده فکر کنم.»

کی‌روش پیش از این تصمیم داشت بعد از جام جهانی بازنشسته شود، ولی حالا تصمیم گرفته تبدیل به اولین مربی شود که پنج بار به جام جهانی صعود می‌کند. گفته می‌شود او پیشنهاداتی از سوی چند تیم ملی دارد. چند ماه قبل شایعه پیشنهاد فدراسیون فوتبال ازبکستان به کی‌روش مطرح شد.

ایران ورزشی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *