خانه / فرهنگیان / ضمن خدمت / آزمون جبرانی مرحله اول ضمن خدمت تربیت + زمان اجرای دوره ضمن خدمت تربیت مرحله دوم
آزمون جبرانی مرحله اول ضمن خدمت تربیت + زمان اجرای دوره ضمن خدمت تربیت مرحله دوم

آزمون جبرانی مرحله اول ضمن خدمت تربیت + زمان اجرای دوره ضمن خدمت تربیت مرحله دوم

آزمون جبرانی مرحله اول ضمن خدمت تربیت + زمان اجرای دوره ضمن خدمت تربیت مرحله دوم :

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همكاران محترم در ایام و لیالی با فضیلت ماه مبارك رمضان، به اطلاع می رساند به منظور رفع مشكلات پیش آمده در مرحله اول آزمون دوره تربیت در پرتو عبادت تدابیر ذیل اتخاذ شده است:

1- برای مرحله اول آزمون دوره مذكور، آزمون جبرانی در نظر گرفته شده است.

لذا كلیه همكاران محترم اعم از كسانی كه در دوره ثبت نام نموده ولی در آزمون 9و10 خرداد شركت ننموده اند و یا كسانی كه در آزمون شركت نموده و برای ایشان نمره ثبت شده است ( هر نمره ای در بازه 20-0 ) می توانند در آزمون جبرانی شركت نمایند. لیكن نمره آزمون جبرانی به عنوان نمره آزمون مرحله اول برای ایشان ثبت خواهد شد و چناچه همكاری در آزمون جبرانی شركت ننماید ، نمره آزمون 9و10 خرداد به عنوان نمره مرحله اول برای ایشان ثبت می شود. به عبارت دیگر برای كسانی كه در آزمون جبرانی شركت نمایند نمره آزمون جبرانی، به عنوان نمره آزمون مرحله اول ثبت  می شود و برای كسانی كه در آزمون جبرانی شركت ننمایند نمره آزمون 9و10 خرداد به عنوان نمره آزمون مرحله اول ثبت می شود.

زمان آزمون جبرانی مرحله اول ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

2- آزمون جبرانی مرحله اول ، روز یكشنبه 1397/3/20 از ساعت 9 لغایت 22 برگزار می گردد.

زمان برگزاری مرحله دوم ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

3- آزمون مرحله دوم تربیت در پرتو عبادت ( صفحه 82 با عنوان روح عبادت تا 162 با عنوان درمان اخلاقی ) روز چهارشنبه 1397/3/23 از ساعت 9 لغایت 22 برگزار خواهد شد.

شاید برایتان مفید باشد :

همچنین ببینید :

کلمات کلیدی : آزمون جبرانی مرحله اول ضمن خدمت تربیت + زمان اجرای دوره ضمن خدمت تربیت مرحله دوم ، زمان برگزاری مرحله دوم ضمن خدمت تربیت ، ازمون جبرانی ضمن خدمت تربیت ، مرحله اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *